#WspieramyLokalnyBiznes - usługi dla firm - te firmy działają online i zdalnie w lubelskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w lubelskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w lubelskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z lubelskiego, w branży „usługi dla firm”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w lubelskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi dla firm”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

OBSŁUGA FIRM - ubezpieczenie, księgowość, tłumaczenia, marketing/promocja, ochrona (branża security), obsługa prawne,  usługi finansowe

Lublin

Karolina Bielecka-Postawska Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka.


Ozon Patrol - Ozonowanie i Dezynfekcja Lublin

Świadczymy usługę profesjonalnej dezynfekcji ozonem na terenie Polski południowo-wschodniej, a szczególnie na terenie województwa lubelskiego. Za darmo dojeżdżamy do ozonowania na terenie Lublina, gdzie mamy siedzibę. Ozonowanie świadczymy także w innych miastach naszego regionu. Świdnik, Zamość, Chełm, Puławy, Biała Podlaska są od nas rzut beretem!


Doradca ubezpieczeniowy PZU

Oferuję Państwu szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie dla pracowników, osób fizycznych oraz wykonujących jednoosobową działalność gospodarczą a także rolników, artystów oraz ubezpieczenia posagowe. Profesjonalnie doradzam w wyborze ubezpieczenia oraz dopasowuję składkę do wymagań klienta.


Zet.Ka

Laminowanie: plakatów, map. banery, plakaty wycinanie liter.


Twój Kapitał Ewelina Pałys-Mliczek

Wyręczamy naszych Klientów w znalezieniu finansowania i kapitału potrzebnego do rozwoju firmy. Bezpłatnie porównujemy dostępne oferty i szukamy najbardziej dopasowanej do oczekiwań.


P.P.H.U.Carbis inż. Krzysztof Rakowski

Monitoring GPS,kameryIP dla pojazdów i obiektów.Fotowoltaika dla pojazdów i rolnictwa


Świdnik

Tax Alliance Paweł Krzyżanowski

Biuro rachunkowe.


Włodawa

Ubezpieczenia Horyzont Oddział Włodawa

Posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych, biznesowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń grupowych. Dzielimy się praktyczną wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystamy przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, nie obciążających budżetu, a dających należytą ochronę i bezpieczeństwo finansowe zarówno w czasie aktywności zawodowej i na emeryturze. Ubezpieczamy również zdalnie.


Zobacz inne branże w regionie

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie