Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 47

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Derby Lubelszczyzny, od których wiele zależy - tak w skrócie można było opisać sobotni mecz Chełmianki Chełm z Motorem Lublin. Prezentujemy zapis naszej relacji na żywo ze szlagierowego starcia 30. kolejki IV grupy III ligi.

• Koniec meczu!

Motor pokonał na wyjeździe Chełmiankę Chełm 2:0 i nadal ma szanse na awans do II ligi.

Chełmianka Chełm – Motor Lublin 0:2 (0:1)

Bramki: Nowak 30, Kozban 89

Chełmianka: Drzewiecki – Wołos, Niewęglowski, Chodziutko, Jabkowski (59 Koszel), Prytuliak, Uliczny, Piekarski, Kompanicki, Budzyński (59 Michalak), Banaszak. Trener: Artur Bożyk

Motor: Socha – Michota (68 Kasolik), Kursa, Cichocki, Szkatuła, Dzięgielewski (59 Kaczmarek), Zgarda (75 Słotwiński), Tymosiak, Majkowski (79 Korczakowski), Kozban, Nowak (90 Dusiło). Trener: Piotr Zasada

Żółte kartki: Niewęglowski, Chodziutko – Dzięgielewski, Zgarda, Tymosiak, Michota, Majkowski, Szkatuła

Czerwona kartka: Niewęglowski (66. min – za drugą żółtą)

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)

Widzów: około 1600

• Tymosiak groźnie!

W doliczonym czasie gry, na silny strzał z dystansu zdecydował się Tomasz Tymosiak, ale piłka poleciała wprost w stojącego na linii bramkarza gospdoarzy, który intuicyjnie interweniował nogami.

• Nowak zszedł z murawy

W 90. minucie Konrad Nowak opuścił boisko, a w jego miejsce na murawę wszedł młodzieżowiec, Rafał Dusiło.

• 2:0 dla Motoru!

W 89. minucie bramkę dla Motoru zdobywa Dmytro Kozban, który pokonał bramkarza rywali strzałem po ziemi, obok słupka. Chwilę wczęnisje szansę na podwyższenie rezultatu miał także Konrad Nowak, jednak chybił z ostrego kąta.

• Poprzeczka dla Chełmianki!

W 87. minucie, po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego z ponad 25 metrów Piotra Piekarskiego piłka obiła poprzeczkę i wyszła na rzut rożny!

• II trener Motoru na trybunach

Sędzia odesłał trenera Roberta Chmurę na trybuny, po tym jak członek sztabu szkoleniowego po raz kolejny głośno komentował decyzje arbitra. Chmura był już proszony o spokój w pierwszej połowie meczu.

• Chełmianka przejęła inicjatywę

W 80. minucie mocniej do ataku ruszyli gospodarze. Najpierw, podopieczni trenera Artura Bożyka mieli rzut wolny po faulu Patryka Słotwińskiego. Jednak zawodnicy Motoru zdołali wybić piłkę wrzucaną przez Mateusza Kompanickiego. Chwilę później w kolejnej groźnej akcji sytuację wyjaśnił dobrze interweniujący Przemysław Szkatuła. Chwilę później ten sam obrońca otrzymał żółtą kartkę.

• Lublinianie mają przewagę

Motor coraz mocniej naciska osłabionych gospodarzy. W 79. minucie żółto-biało-niebiescy wywalczyli rzut rożny po składnej akcji. Chwilę później Igor Korczakowski wszedł na boisko za Kamila Majkowskiego.

• Kartka dla Majkowskiego

W 77. minucie upomniany przez sędziego żółtą kartką został Kamil Majkowski.

• Kwadrans do końca

W 75. minucie w miejsce Szymona Zgardy na boisku pojawił się Patryk Słotwiński. W ostatnich fragmentach mecz jest dość żywy i obie drużyny starają się atakować.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.