MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lubelskie uczelnie przestawią swoje oferty na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy w Warszawie

Adrianna Romanek
Adrianna Romanek
Archiwum/zdjęcie poglądowe
Lubelskie uczelnie wezmą udział w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2024. W Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie zaprezentują swoje oferty edukacyjne dla tegorocznych maturzystów.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Przyrodniczy, Politechnika Lubelska oraz Uniwersytet Medyczny w Lublinie zapraszają zainteresowanych na Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024. W piątek (15 marca) w godzinach 9:00 -16:00 przyszli kandydaci na studia będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami uczelni i lepiej poznać ich ofertę edukacyjną. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

- Salon jest przedsięwzięciem o długiej tradycji, mającym stałe miejsce w szkolnych i uczelnianych kalendarzach. Pomagamy młodzieży z całej Polski w wyborze najlepszej ścieżki edukacji. Wspieramy innowacyjność i przedsiębiorczość, przyczyniamy się do upowszechnienia wiedzy o polskich uczelniach i ich ofercie kształcenia - informują organizatorzy wydarzenia.

Salon oferuje nie tylko możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uczelni, ale także wsparcie doradców zawodowych, psychologów oraz pedagogów. Dla wielu młodych osób jest to pierwszy krok w drodze do podjęcia ważnych życiowych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Dodatkowo przyszli kandydaci na studia będą mogli uczestniczyć także w wykładach motywacyjnych.

- Wypatrujcie naszego stoiska. Odpowiemy na Wasze pytania związane z kierunkami studiów i zasadami rekrutacji. Opowiemy o życiu akademickim i o tym, jak studiuje się w Lublinie - zachęca Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Stoisko Uniwersytetu Medycznego będzie czynne w godzinach 9:00 -16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

od 7 lat
Wideo

Polacy badają kosmos

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski