MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Motor rozgromiony w Pruszkowie, Wisła przegrała z Sokołem

KAMB
To nie był dobry weekend dla drugoligowych zespołów z naszego regionu. Zarówno Motor Lublin jak i Wisła Puławy przegrały swoje mecze. Lublinianie zostali rozgromieni w Pruszkowie przez Znicz 4:1, natomiast puławianie w Poniatowej przegrali z Sokołem Sokółka 1:2.

Piłkarze Motoru swoje spotkanie rozegrali w piątek przy sztucznym świetle. Jednak już po pierwszej połowie było praktycznie po meczu, bowiem lublinianie stracili aż trzy gole. Po zamianie stron co prawda kontaktowe trafienie zaliczył Iwan Dykij, ale trzy minuty później Paweł Bylak ustalił wynik spotkania na 4:1.

Puławianie także przespali pierwszą połowę. Już po 20 minutach podopieczni Mariusza Sawa przegrywali 0:2. W drugiej połowie rozmiary porażki zdołał zmniejszyć Łukasz Giza. Dla puławian sobotni mecz z Sokołem był czwartym z rzędu w którym nie odnieśli zwycięstwa.

Znicz Pruszków - Motor Lublin 4:1
Bramki:
Jędrych 13, Bylak 37, 44, 69 - Dykij 66
Widzów: 500
Żółte kartki: Jędrych (Znicz), Kycko, Dykij (Motor)
Znicz: Misztal - Jędrych, Januszewski, Sztybrych, Kucharski, Kopciński (87 Michalak), Bylak (75 Machalski), Wojdyga, Zawodziński (64 Rackiewicz), Kasztelan (85 Łudziński), Jędrzejczyk
Motor: Oszust - Dykij, Karwan, Falisiewicz, Orłowski (46 Młynarski) - Kycko (76 Litun) Niżnik (73 Pyda), Santos, Popławski, Prędota -Tomczuk (46Temeriwski).

Wisła Puławy - Sokół Sokółka 1:2