Piłka nożna: Zwycięstwo i remis reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Zwycięstwo i remis odniosły starsze reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w meczach kontrolnych z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.

W Puławach, zespół z rocznika 1999 pokonał swoich rówieśników 6:2. Po dwie bramki zdobyli Mateusz Wójcik z Widoku Lublin i Kacper Persona z Motoru Lublin, a po jednym trafieniu dołożyli Bartłomiej Kozłowski z Motoru i Artur Balicki z Widoku.

Natomiast drużyna LZPN z rocznika 2000 zremisowała z ŁZPN 2:2. Oba gole strzelił Szymon Rak z Dublera Opole Lubelski.

Rocznik 2000
LZPN – ŁZPN 2:2 (2:0)
Bramki dla LZPN: Rak 25, 30
LZPN: Kowalczyk - Tymosiak, Futrzyński, Dobrzyński,Trawiński, Skałecki, Bartosiak, Lipiński, Leszczyński, Rak, Król; (II połowa): Amermajster, Kutnik, Kić, Sacewicz, Tymosiak, Złomańczuk, Skałecki, Miedźwiedź, Wójcik, Bosak, Kryczka

Rocznik 1999
LZPN – ŁZPN 6:2 (4:2)
Bramki dla LZPN: Wójcik 3, 29, Kozłowski 10, Balicki 38, Persona 60, 68
LZPN: Rojek - Chachuła, Kożuchowski, Kozłowski, Luterek, Buczek, Balicki, Śrótwa, Franczak, Persona, Wójcik; (II połowa): Karczewski - Dudek, Mostowiec, Czeranowski, Prus, Szczerba, Warecki, Jakubczak, Gołąb, Iwanicki, Persona (70 Franczak)