Piłka ręczna: Piąta porażka MKS Selgros Lublin w Lidze Mistrzyń (ZDJĘCIA)

Piłkarkom ręcznym MKS Selgros Lublin nie wiedzie się w tej edycji Ligi Mistrzyń. W sobotę, podopieczne Sabiny Włodek przegrały piąty mecz w tych elitarnych rozgrywkach.

Tym razem lublinianki przegrały przed własną publicznością z mistrzem Czarnogóry Buducnostią Podgorica 22:30. Miejscowe równorzędną walkę z rywalkami podjęły tylko w pierwszej połowie meczu, przegranej zaledwie 12:13. Po zmianie stron górę wzięło większe doświadczenie przeciwniczek, które z każdą kolejną minutą powiększały swoją przewagę.

MKS Selgros Lublin – Buducnost Podgorica 22:30 (12:13)
MKS Selgros Selgros: Dzhukeva, Gawlik – Mihdaliova 7, Małek 4, Skrzyniarz 4, Konsur 2, Drabik 2, Nestsiaruk 2, Majerek 1, Rola, Wojdat, Wojtas. Kary: 4 min
Buducnost: Woltering, M.Vukcevic – Petrovic 8, Neagu 4, Dalby 4, Cvijic 4, Byzdra 3, Knezevic 3, Mehmedovic 2, Gjeorgijevska 2, Jezic. Kary: 8 min
Sędziowali: Saso Krkacev i Gjoko Kolevski (Macedonia)