W sierpniu obroniła tytuł najszybszej wspinaczki na świecie, dziś przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, gdzie będzie pierwszą Polką występującą w nowej dyscyplinie. Jak zaczęła się przygoda Aleksandry Mirosław ze wspinaczką sportową i czy "ścianki" to popularna forma aktywności fizycznej? O tym mistrzyni świata opowiada w naszym video.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
Brawo Ola! Teraz są zupełnie inne warunki do wspinaczki na ściance. Pamięta ktoś ściankę w Mosirze u Królika w latach dziewięćdziesiątych?