Poznajmy się! Przemysław Czarnek: Jestem zapalonym ogrodnikiem

APZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
O sobie mówi, ze żadnej pracy się nie boi, a jedyne, czego nie lubi w zawodzie polityka to splendor, który temu towarzyszy. - Jestem spokojnym człowiekiem, zapalonym ogrodnikiem. To właśnie tam spędzam najwięcej wolnego czasu - mówi nam Przemysław Czarnek. Jak wygląda dzień z życia wojewody lubelskiego i jaka była jego najtrudniejsza decyzja podjęta podczas sprawowania kadencji? O tym w naszym materiale wideo.

We wtorek okazało się, że Czarnek może zamienić gabinet wojewody na biuro poselskie.

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Więcej odcinków z naszego cyklu "Poznajmy się" znajdziesz TUTAJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

A dlaczego nie ma tam żadnej kobiety ?

G
Gość
2019-07-16T16:18:03 02:00, / /(?):

Ten koleś to pisowski tępy pisior. Nic więcej sobą nie prezentuje.

2019-07-16T17:54:39 02:00, Gość:

Odezwało się lewackie byle g..wno

Gówno to mają we łbach tacy jak ty patole i tępe wieśniaki elektorat piskibli.

G
Gość
2019-07-16T21:49:57 02:00, ######:

Każdy pisowiec zjada odchody? Bo jak tyle g...na mają we łbach.

Nikogo tu nie obchodzą twoje upodobania kulinarne

G
Gość
2019-07-16T18:40:23 02:00, Lubelak:

Tępa pisowska gęba , nie skalana myśleniem.

2019-07-16T18:54:30 02:00, Gość:

Jesteś tylko małym nędznym nic nie znaczącym wypierdkiem,którego opinia nikogo nie interesuje haha

2019-07-16T21:47:22 02:00, Tutejszy:

Skoro nikogo nie interesuje to dlaczego komentujesz? Lubelak ma rację.

Morda tam bezwartościowy cieplaku

A
Arc
2019-07-16T14:08:57 02:00, Gość:

no to nie rozumiem po co się męczy w pracy jako wojewoda, dla pieniędzy

Z tego co wiem to wcześniej zarabiał więcej więc dla kasy nie jest. Co do tych obraźliwych komentarzy - można się spierać, ale na argumenty, a jak ktoś pisze obraźliwe słowa to nie obraża tym kogoś innego tylko pokazuje jakim jest prostakiem, prymitywem itp Nie szkoda wam życia na takie wylewanie swoich porąbanych emocji?

######

Każdy pisowiec zjada odchody? Bo jak tyle g...na mają we łbach.

T
Tutejszy
2019-07-16T18:40:23 02:00, Lubelak:

Tępa pisowska gęba , nie skalana myśleniem.

2019-07-16T18:54:30 02:00, Gość:

Jesteś tylko małym nędznym nic nie znaczącym wypierdkiem,którego opinia nikogo nie interesuje haha

Skoro nikogo nie interesuje to dlaczego komentujesz? Lubelak ma rację.

G
Gość

wyjątkowo fascynująca postać, nie ma co... :(

G
Gość

tak ten pan jest ogrodnikiem - lubi przesadzać, a że konar w rękach mu się pali to jest zapalonym.............

G
Gość
2019-07-16T18:40:23 02:00, Lubelak:

Tępa pisowska gęba , nie skalana myśleniem.

Jesteś tylko małym nędznym nic nie znaczącym wypierdkiem,którego opinia nikogo nie interesuje haha

L
Lubelak

Tępa pisowska gęba , nie skalana myśleniem.

G
Gość

Lewackie ścierwa jak ujadają hah

G
Gość
2019-07-16T16:18:03 02:00, / /(?):

Ten koleś to pisowski tępy pisior. Nic więcej sobą nie prezentuje.

Odezwało się lewackie byle g..wno

T
Tadam
2019-07-16T17:13:07 02:00, cyc:

Taki pisior bez wyobraźni nadaje się co najwyżej na wójta gminy pod ukraińską granicą, gdzie razem z proboszczem tworzyłby grupę trzymającą rubieże wschodnie.

Morda tam lewaku cieplaku haha

c
cyc

Taki pisior bez wyobraźni nadaje się co najwyżej na wójta gminy pod ukraińską granicą, gdzie razem z proboszczem tworzyłby grupę trzymającą rubieże wschodnie.

Dodaj ogłoszenie