Przykra niespodzianka w Elblągu. Olimpia - GKS Bogdanka 1:0

KAMB
Ninković
Ninković Karol Wiśniewski
Nie udała się piłkarzom GKS Bogdanka wyprawa do Elbląga. Piłkarze Piotra Rzepki na terenie ostatniej drużyny pierwszej ligi przegrali 0:1. Dla łęcznian był to już szósty kolejny mecz, w którym nie potrafili zdobyć trzech oczek.

W pierwszej połowie na murawie niewiele się działo, emocje pojawiły się dopiero po zmianie stron. W 66 min do bramki GKS trafił głową Bartosz Iwan, który wykorzystał zagranie Mariusza Muszalika. Siedem minut później gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu. Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lubomir Lubenow.

* I liga: Olimpia Elbląg - GKS Bogdanka. RELACJA LIVE
Szkoleniowiec GKS wpuścił na boisko dwóch napastników, ale niewiele to zmieniło. Oprócz strzału w poprzeczkę, łęcznianie nie zdołali poważnie zagrozić bramce miejscowych i sensacja stałą się faktem. Olimpia, która w lidze nie wygrała od sierpnia, kosztem GKS zdobyła drugi w tym sezonie komplet oczek.