Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

KLZaktualizowano 
Adrian Tomczyk
Poznajcie zespół Kuriera Lubelskiego. Macie pytania, uwagi, pomysły na artykuły? Piszcie: online@kurierlubelski.pl.

KURIER LUBELSKI

www.kurierlubelski.pl

WYDAWCA

Polska Press Sp. z o.o.
Oddział Kurier Lubelski
Krakowskie Przedmieście 10/1
20-002 Lublin
tel. 81 446 28 00, fax 81 446 28 30


Prezes oddziału Kurier Lubelski

Dariusz Kotlarz, tel. 81 446 28 00, dariusz.kotlarz@polskapress.pl


Redaktor naczelna

Sylwia Szewc-Koryszko, tel. 81 446 28 00, sylwia.szewc@polskapress.pl

Zastępca redaktor naczelnej

Katarzyna Lewandowska-Sienkiewicz, tel. 81 446 28 33, k.sienkiewicz@kurierlubelski.pl

Sekretarz redakcji

Teresa Dras, tel. 81 446 28 35, t.dras@kurierlubelski.pl


ONLINE

  • Ewa Pajuro tel. 81 446 28 18, 504 058 068, e.pajuro@kurierlubelski.pl - kierowniczka działu
  • Aneta Galek, tel. 81 446-28-36, a.galek@kurierlubelski.pl
  • Marek Podgajny, tel. 81 446-28-28, m.podgajny@kurierlubelski.pl
  • Damian Stępień tel. 81 446-28-36, d.stepien@kurierlubelski.pl

DZIENNIKARZE

  • Gabriela Bogaczyk, tel. 81 446 28 23, g.bogaczyk@kurierlubelski.pl (zdrowie, sprawy społeczne)
  • Artur Jurkowski, tel. 81 446 28 32, a.jurkowski@kurierlubelski.pl (ratusz, komunikacja miejska, zieleń)
  • Piotr Nowak, tel. 81 446 28 22, p.nowak@kurierlubelski.pl (gospodarka, sądy, prokuratura)
  • Sławomir Skomra, tel. 81 446 28 27, s.skomra@kurierlubelski.pl (polityka, samorząd województwa)
  • Maciej Wijatkowski, tel. 81 446 28 25, m.wijatkowski@kurierlubelski.pl (edukacja, historia)
  • Katarzyna Piekarczyk tel. 81 446 28 26, k.piekarczyk@kurierlubelski.pl (sprawy dzielnic, interwencje)

MAGAZYN


SPORT

  • Krzysztof Nowacki, tel. 81 446-28-40, k.nowacki@kurierlubelski.pl
  • Karol Kurzępa, tel. 81 446-28-40, k.kurzepa@kurierlubelski.pl
  • Współpracownicy: Marcin Puka, Krzysztof Szuptarski

DZIENNIKARZE W REGIONIE - naszemiasto.pl

  • Katarzyna Puczyńska, k.puczynska@kurierlubelski.pl (Kraśnik)
  • Anna Pawelczyk,, a.pawelczyk@kurierlubelski.pl (Biała Podlaska)
  • Karolina Ryniak, k.ryniak@kurierlubelski.pl (Puławy, Zamość)
  • Justyna Pietrzyk, j.pietrzyk@kurierlubelski.pl (Chełm)

FOTOREPORTERZY

  • Małgorzata Genca, tel. 81 446-28-47, m.genca@kurierlubelski.pl
  • Łukasz Kaczanowski, tel. 81 446-28-47, l.kaczanowski@kurierlubelski.pl

PRODUKCJA

  • Małgorzata Kwiatek, tel. 81 446 28 45

REKLAMA

  • Tomasz Żmudzki, dyrektor Biura Reklamy, tel. 81 446-28-10, tomasz.zmudzki@polskapress.pl
  • Agnieszka Dados, tel. 81 446-28-58, agnieszka.dados@polskapress.pl
  • Andrzej Żyśko, tel. 81 446-28-57, andrzej.zysko@polskapress.pl
  • Jakub Młynek, tel. 81 446 28 50, jakub.mlynek@polskapress.pl

OGŁOSZENIA

  • Małgorzata Garbacik, tel. 81 446-28-02, fax 081 446-28-14, malgorzata.garbacik@polskapress.pl

MARKETING

  • Edyta Pytka, dyrektor, tel. 81 446 28 05, edyta.pytka@polskapress.pl
  • Joanna Żołądek, tel. 81 446 28 07, j.zoladek@kurierlubelski.pl

STUDIO WIDEO

***

Prawa autorskie

Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie www.kurierlubelski.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polska Press).

Polska Press nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polska Press bez porozumienia z Polska Press i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polska Press.

Co za tym idzie Polska Press informuje, że:
-kopiowanie materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
-wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

W każdym przypadku wejścia przez Polska Press w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press, Polska Press zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.
Polska Press informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polska Press w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press elektronicznie pod adresem content@polskapresse.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 3

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anna

Witam. Mam pytanie, dlaczego gdy wysłałam 7 sms - ów o godzinie od 20:57 do 20:59 nie zostały one uznane w głosowaniu. Przecież można było wysyłać je do 21-ej?

d
daria

Witam. Kazdej nocy KAZDEJ Biedronka przy ul Jana Pawla II wali w niebo kleby dymu. Cos spalaja po calych nocach. Nie wiaomo co ale oddychamy dymem i smrodem spalenizny, Co robic, gdzie to zglosic? Licze na Kurier bo ja nie chce kopac sie z koniem jestem juz stara i nie potrzebuje szykan

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3