reklama

Śmierć w lubelskiej izbie wytrzeźwień. Nie żyje 37-letni mężczyzna

DSZaktualizowano 
Małgorzata Genca/archiwum
Policjanci oraz prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia do jakiego doszło w sobotę w lubelskiej izbie wytrzeźwień. Na miejscu zmarł 37-latek.

W piątek około 15.30 lubelscy policjanci dostali zgłoszenia, że na placu Lecha Kaczyńskiego trzy osoby spożywają alkohol i rzucają butelkami. Na miejsce został wysłany patrol.

- Dwóch mężczyzn w wieku 19 i 46 lat zostało ukaranych mandatami karnymi. Trzeci z nich był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Na ustach miał ślady wymiocin oraz zaschniętą krew. Kontakt z nim był bardzo utrudniony. Mężczyzna miał problem z utrzymaniem równowagi i mówił bełkotliwie. W związku z tym został przewieziony do izby wytrzeźwień - informuje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Czytaj także

Na miejscu mężczyzna został przebadany przez lekarza, który stwierdził że jego życiu nic nie zagraża. 37-latek miał blisko 4 promile alkoholu. O godz. 16.20 mężczyzna został osadzony w sali.

W sobotę przed godz. 7.00 okazało się, że mężczyzna nie żyje.

- Udało nam się ustalić, że zatrzymany mężczyzna to 37-letni mieszkaniec Lublina. Jego tożsamość potwierdził ojciec. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wstępnie prokurator wykluczył, że do śmierci 37-latka przyczyniły się osoby trzecie - dodaje Andrzej Fijołek.

Na terenie izby wytrzeźwień działa monitoring. Nagrania zostały już zabezpieczone.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

FLESZ: Zmiany przepisów: pierwszeństwo pieszych przed przejściem

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-29T00:01:54 02:00, Załoga G:

R.I.P. ACID

Acid do zobaczenia gdzieś tam w górze....

G
Gość
2019-07-29T09:57:04 02:00, B.:

Te komentarze znawców ,fachowców od moralności i ekspertów od trzeźwości po prostu powalają ,ludzie nie znacie wszystkich aspektów tego dramatu ,po kilku zdaniach artykułu wiecie już kto ,co, gdzie i jak, i ta wasz pogarda ,poczucie wyższości i wszechwiedza ,czujesz sie lepiej jeden z drugim jak napiszesz jakiś frajerski komentarz ,żenada a chłopak który odszedł był kimś więcej niż anonimową ofiarą ,menelem czy kimś takim, miał wiele talentów i pasji o których w zdawkowym artykule nikt nie napisze ,miał swoją pracę za granicą ,swoją Rodzinę i swoje Życie i mam nadzieję że prawda o tym jak to życie się skończyło nie będzie przeinaczona,zapomniana i zamieciona pod dywan... ale to tylko moja nadzieja . Pokój Twojej Duszy Grzesiu

A ja dziękuję Ci Grzesiu za to że 20 lat temu towarzyszyłes mi na studniówce. Dziękuję , że mogłam Cię znać. Zawsze będziesz częścią moich wspomnień ...

m
msl

kto nigdy nie miał 4 promili niech pierwszy rzuci flaszkę

B
B.

Te komentarze znawców ,fachowców od moralności i ekspertów od trzeźwości po prostu powalają ,ludzie nie znacie wszystkich aspektów tego dramatu ,po kilku zdaniach artykułu wiecie już kto ,co, gdzie i jak, i ta wasz pogarda ,poczucie wyższości i wszechwiedza ,czujesz sie lepiej jeden z drugim jak napiszesz jakiś frajerski komentarz ,żenada a chłopak który odszedł był kimś więcej niż anonimową ofiarą ,menelem czy kimś takim, miał wiele talentów i pasji o których w zdawkowym artykule nikt nie napisze ,miał swoją pracę za granicą ,swoją Rodzinę i swoje Życie i mam nadzieję że prawda o tym jak to życie się skończyło nie będzie przeinaczona,zapomniana i zamieciona pod dywan... ale to tylko moja nadzieja . Pokój Twojej Duszy Grzesiu

G
Gość

Niech rodzina zaskarży Izbę Wytrzeźwień bo to ona odpowiada za sprawowanie opieki nad osobami tam umieszczonymi wbrew swojej woli .

G
Gość

Czy ktoś wie ze hotel drogi a woda nie należy sie pijanemu?

G
Gość

Nasz kolega zmarł na izbie wytrzeźwień w Zamościu.Pęknięcie podstawy czaszki przyczyna śmierci. Zabrali pijanego a lekarz taki sam sadysta jak osoby pracujące w izbie. Bija bo za Bogów się mają...

Z
Załoga G

R.I.P. ACID

G
Gość
2019-07-28T15:34:01 02:00, Gosia:

Taka dawka alkoholu jest zabójcza,ten człowiek powinien być pod obserwacja ,tym bardziej że wcześniej wymiotowal i miał ślady krwi na ustach. Izba wytrzeźwień mam wrażenie przyczyniła się do śmierci tego człowieka orzez swoją niefrasobliwosc.

2019-07-28T15:57:15 02:00, jednego pijaka mniej:

najlepiej zwalić iwę na innych, izba winna tylko nie sam ...... co tą wódę chlał

2019-07-28T19:37:16 02:00, Gosia:

Oczywiscie że winna jest izba , skoro pobiera się opłatę jak w hotelu to jakieś minimum opieki ze strony izby obowiązuje. Lekarz zbadał , nic go nie zaniepokoilo a człowiek zmarł. Zastanów się nie każdy kto tam trafia jest marginesem społecznym.

się nie chla do tego stopnia, samo 4 promile alkoholu to dawka śmiertelna i gdzie ty tu szukasz winnych

G
Gość
2019-07-28T14:13:29 02:00, Gosc z lbn:

Jestem przekonany ze zadnych badan nie przechodził ten czlowiek bo co mieli napisac skoro czlowiek jest pod wplywem alkocholu to piwinna taka osoba byc pod obserwacja lekarza bo z tego co wiem to raczej jest dawka smiertelna 4 promile i powinni obserwowac tego czlowieka ale po co pijaka pilnowac a moze ten bełkot i wymiociny byly inna przyczyną moze mial wylew obstawiam.ze tam byl tez ukrop i gosc sie ugotowal albo mial .... ehhh szkoda czlowieka wyrazy współczucia

2019-07-28T14:26:15 02:00, Gość:

no i zgadza się, jednego pijaka mniej, bo aż tak się uchlać to przesada, a może jeszcze dostawał 500 plus

2019-07-28T15:06:32 02:00, Gość:

Nie dostawał pięćset plus i miał działalność a upił się bo miał słabszy okres w rzyciu i całe życie zapierdalał jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

2019-07-28T16:00:25 02:00, Gość:

no to co ja mam teraz zrobić, też mam słaby okres w żżżżżżżżyciu, bo muszę na stare lata zapierdalać na cudze bachory tj. na 500 plus, chociaż sam musiałem na swoje pracować, gdzie mi nikt nawet nie dał kromki chleba za darmo dla nich. To co, winienem teraz chlać aż zdechnę i ZUS tj. chory rząd sie ucieszy bo zostaną pieniądze na 500 plus dla cudzych bachorów.

Zacznij ruchać....

G
Gosia
2019-07-28T15:34:01 02:00, Gosia:

Taka dawka alkoholu jest zabójcza,ten człowiek powinien być pod obserwacja ,tym bardziej że wcześniej wymiotowal i miał ślady krwi na ustach. Izba wytrzeźwień mam wrażenie przyczyniła się do śmierci tego człowieka orzez swoją niefrasobliwosc.

2019-07-28T15:57:15 02:00, jednego pijaka mniej:

najlepiej zwalić iwę na innych, izba winna tylko nie sam ...... co tą wódę chlał

Oczywiscie że winna jest izba , skoro pobiera się opłatę jak w hotelu to jakieś minimum opieki ze strony izby obowiązuje. Lekarz zbadał , nic go nie zaniepokoilo a człowiek zmarł. Zastanów się nie każdy kto tam trafia jest marginesem społecznym.

G
Gość
2019-07-28T17:32:30 02:00, Gość:

Badania śmiechu warte tylko kasa się liczy gdzie monitoring wyLończony albo się popsuł Tak jest zawsze jak człowiek umiera czy w więzieniu czy na wytszezwialce nic nowego to jest polska zeczywistosc

za więzienie czy wytrzeźwiałkę powinni przebywający słono płacić, mam jeszcze takim baranom kupować ze swoich podatków luksusu

G
Gość

Badania śmiechu warte tylko kasa się liczy gdzie monitoring wyLończony albo się popsuł Tak jest zawsze jak człowiek umiera czy w więzieniu czy na wytszezwialce nic nowego to jest polska zeczywistosc

G
Gość

Kara za plac,spieprzaj dziadu

G
Gość
2019-07-28T14:13:29 02:00, Gosc z lbn:

Jestem przekonany ze zadnych badan nie przechodził ten czlowiek bo co mieli napisac skoro czlowiek jest pod wplywem alkocholu to piwinna taka osoba byc pod obserwacja lekarza bo z tego co wiem to raczej jest dawka smiertelna 4 promile i powinni obserwowac tego czlowieka ale po co pijaka pilnowac a moze ten bełkot i wymiociny byly inna przyczyną moze mial wylew obstawiam.ze tam byl tez ukrop i gosc sie ugotowal albo mial .... ehhh szkoda czlowieka wyrazy współczucia

2019-07-28T14:26:15 02:00, Gość:

no i zgadza się, jednego pijaka mniej, bo aż tak się uchlać to przesada, a może jeszcze dostawał 500 plus

2019-07-28T15:06:32 02:00, Gość:

Nie dostawał pięćset plus i miał działalność a upił się bo miał słabszy okres w rzyciu i całe życie zapierdalał jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

no to co ja mam teraz zrobić, też mam słaby okres w żżżżżżżżyciu, bo muszę na stare lata zapierdalać na cudze bachory tj. na 500 plus, chociaż sam musiałem na swoje pracować, gdzie mi nikt nawet nie dał kromki chleba za darmo dla nich. To co, winienem teraz chlać aż zdechnę i ZUS tj. chory rząd sie ucieszy bo zostaną pieniądze na 500 plus dla cudzych bachorów.

Dodaj ogłoszenie