VII Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy: Avia wygrała z Czarnymi 3:1

KAMB
Jadar Siedlce z kompletem dwóch zwycięstw przewodzi tabeli VII Memoriału Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii Świdnik. Zwycięstwo zapisali w środę także świdniczanie, którzy pokonali Czarnych Radom 3:1. W czwartek zaplanowane zostały trzy kolejne mecze turnieju.

Spotkanie Avii z Czarnymi było niezwykle emocjonujące. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem świdniczan do 25, natomiast w drugiej partii gra była jeszcze bardziej wyrównana. Set grany na przewagi zakończył się wynikiem 35:37 dla gości z Radomia. To jednak nie załamało zawodników Mariusza Kowalskiego, którzy wygrali kolejne dwa sety do 17.