W SP 30 w Lublinie gościła Otylia Jędrzejczak, najlepsza...

  W SP 30 w Lublinie gościła Otylia Jędrzejczak, najlepsza polska pływaczka (ZDJĘCIA)

  SZUPTI

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  W SP 30 w Lublinie gościła Otylia Jędrzejczak, najlepsza polska pływaczka (ZDJĘCIA)
  1/22
  przejdź do galerii

  ©Jakub Hereta

  W poniedziałek gościła w Lublinie Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, podwójna wicemistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy, 3-krotna rekordzistka świata, wielokrotna rekordzistka Starego Kontynentu, która była 3-krotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski.
  Królowa polskiego pływania była gościem 6. Miniolimpiady 2013, która odbyła się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, przy ul. Nałkowskich 110. “Oti" przyjechała do Koziego Grodu na zaproszenie swojej koleżanki z kadry Polski - Pauliny Barzyckiej, czwartej zawodniczki igrzysk olimpijskich w Atenach (2004), najlepszej lubelskiej pływaczki w ostatnim 10-leciu.

  Uczniowie nie tylko z SP nr 30 mieli okazję zdobyć autograf Otylii, ale zrobić sobie z nią też pamiątkowe zdjęcie. Nie zabrakło także innych atrakcji z licznymi konkursami, gdzie można było wygrać m.in. sprzęt pływacki z autografami naszych świetnych pływaczek.

  Podczas poniedziałkowego spotkania można było wyposażyć się również w profesjonalny sprzęt pływacki z serii Move Team Otylia, w którego tworzeniu i testowaniu brała udział sama mistrzyni.

  - Stworzyliśmy te produkty z myślą o tym, żeby przekazać jakąś część mnie, bo tak naprawdę są one bardzo związane ze mną, a ja biorę udział w ich powstawaniu - powiedziała Otylia Jędrzejczak.

  - Jest to gama początkowa, która będzie rozrastała się z sezonu na sezon. Muszę przyznać, że najbardziej lubię te wszystkie rzeczy dla dzieci, jak np. delfinka, czy rekinka, które gdzieś tam pomagają poszerzyć wyobraźnię przed wejściem do wody - dodała.

  Kurier Lubelski na Twitterze i Google+

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo