reklama

Wypadek na obwodnicy Lublina. Kobieta chciała pomóc. Spadła z wiaduktu i zginęła na miejscu

REDZaktualizowano 
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na obwodnicy Lublina. 33-letnia kobieta chciała udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym w innym zdarzeniu. Spadła z wiaduktu i zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, między godz. 1 a 2 w rejonie miejscowości Barak w gminie Jastków koło Lublina. Przewrócił się tam samochód dostawczy. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W pewnym momencie, pracujący na miejscu przedstawiciele służb zwrócili uwagę na stojącą w pobliżu ciężarówkę. Pojazd miał włączony silnik i otwartą kabinę, ale w środku nie było kierowcy. Po chwili znaleziono ciało 33-letniej kobiety.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca zatrzymała się, by pomóc ewentualnym poszkodowanym w wypadku. 33-latka chciała przeskoczyć przez barierkę. Nie wiedziała jednak, że znajduje się na wiadukcie. Spadła z wysokości około 14 metrów i zginęła na miejscu - informuje Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

33-latka pochodziła z Pabianic.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia. W rejonie zdarzenia droga była zablokowana.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

60 Sekund Biznesu: W Polsce nie ma kierowców

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Q
Qwerty
2019-07-23T08:32:11 02:00, Gość:

Straszna śmierć, przypadkowa, choć powodowana szlachetnymi pobudkami. Szkoda młodego życia dobrego człowieka. A swoją drogą, czy te bariery na wiadukcie nie można było skonstruować inaczej, by zapobiec takim przypadkowym tragediom. Przecież to droga z dużym ruchem i sytuacja może się powtórzyć.

2019-07-23T19:01:05 02:00, Gość:

własne siatka nawet zwykła kratka pod wiaduktem uratowała by życie i skończyłoby się w najgorszym przypadku na skręconej kostce ale widac inteligencję kobiet w tym przypadku

Akurat niedawno w podobny sposób na oczach dzieci i żony zginął Pan. Nie jest to kwestia płci. Chcieli pomóc...:(

w
wujek sam

to ładnie pomogła

S
Spokojny

Przestańcie! Po prostu przestańcie! Zginęła nasza Przyjaciółka i Koleżanka! Osoba, która kochała życie! Lubiła ludzi! Miała swoje plany! Miała swoje marzenia! I, proszę Was, uszanujcie tę niepotrzebną śmierć!

M
M
2019-07-23T09:28:19 02:00, Gość:

Bóg nie istnieje.

2019-07-23T19:00:09 02:00, Gość:

zgadzam się w 100% czekam z niecierpliwością aż wszystkie zaplute kościoły spłoną doszczętnie a klechy zostaną wymordowane religia zawsze truła manipulowała ludźmi a kościół katolicki to najbardziej zakłamana organizacja na świecie

Jaki Ty mądry Jesteś Gościu i później mordować takich jak Ty bo po co mają powietrze zatruwac, skoro mózgi mają jak kura to zero pożytku

a
anka
2019-07-23T09:28:19 02:00, Gość:

Bóg nie istnieje.

A co Bóg ma do tego? To nie Bóg nie zabezpieczył barierek chociażby odpowiednim oświetleniem, a człowiek, który nie przewidział, że może być taka sytuacja kiedy ktoś w nocy chcąc ratować czyjeś życie będzie usiłował przejść przez barierkę. Tak samo mogłoby się zdarzyć, gdyby ktoś chciał uciekać, bo zapali mu się samochód.

G
Gość
2019-07-23T09:28:19 02:00, Gość:

Bóg nie istnieje.

2019-07-23T19:00:09 02:00, Gość:

zgadzam się w 100% czekam z niecierpliwością aż wszystkie zaplute kościoły spłoną doszczętnie a klechy zostaną wymordowane religia zawsze truła manipulowała ludźmi a kościół katolicki to najbardziej zakłamana organizacja na świecie

do tego dążyli lewicowi zbrodniarza - naziści i komunisci , teraz ich potomkowie jak widac dążą do tego samego

G
Gość

Bylam na prawku ale nie jezdzilam po zdaniu bo nie mialam kasy na auto wtedy jeszcze a teraz troche sie boje musialabym dokupic jazdy i nigdy w zyciu nie bylo mowy o wiaduktach i Lublin to moje okolice. W zyciu bym nie wiedziala ze takie szczeliny sa na nich... Dopiero ta tragedia otwiera oczy. I sadze ze wiele mlodych kierowcow bedac na jej miejscu i chcac komus pomoc rowniez moglyby nie miec pijecia ze takie niebezpieczenstwo sie tam czai.

G
Gość

Bylo ciemno, mogla nie widziec. Trzeba lepiej projektowac i nie zoatawiac takich dziur. Nie ma co oszczedzac na ludzkim zyciu. To moglo spotkac kazdego...

G
Gość
2019-07-23T08:32:11 02:00, Gość:

Straszna śmierć, przypadkowa, choć powodowana szlachetnymi pobudkami. Szkoda młodego życia dobrego człowieka. A swoją drogą, czy te bariery na wiadukcie nie można było skonstruować inaczej, by zapobiec takim przypadkowym tragediom. Przecież to droga z dużym ruchem i sytuacja może się powtórzyć.

własne siatka nawet zwykła kratka pod wiaduktem uratowała by życie i skończyłoby się w najgorszym przypadku na skręconej kostce ale widac inteligencję kobiet w tym przypadku

G
Gość
2019-07-23T09:28:19 02:00, Gość:

Bóg nie istnieje.

zgadzam się w 100% czekam z niecierpliwością aż wszystkie zaplute kościoły spłoną doszczętnie a klechy zostaną wymordowane religia zawsze truła manipulowała ludźmi a kościół katolicki to najbardziej zakłamana organizacja na świecie

~~Lubelak

"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. 13 Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich"

Bóg istnieje !

A wszechświat jest wielowymiarowy, z czego my widzimy tylko 3.

Skąd wiadomo co jest w innych wymiarach ?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_strun

G
Gość
2019-07-23T09:28:19 02:00, Gość:

Bóg nie istnieje.

myślący to wiedzą

G
Gość

Bóg nie istnieje.

T
Tyr
2019-07-23T08:32:11 02:00, Gość:

Straszna śmierć, przypadkowa, choć powodowana szlachetnymi pobudkami. Szkoda młodego życia dobrego człowieka. A swoją drogą, czy te bariery na wiadukcie nie można było skonstruować inaczej, by zapobiec takim przypadkowym tragediom. Przecież to droga z dużym ruchem i sytuacja może się powtórzyć.

2019-07-23T08:37:10 02:00, .:

Tak mozna. Mozna też dodatkowo porozkladać poduszki na dole. Można co 10 m zainstalować skrzynki ze spadochronami. Można...

Ludzie zachowajcie powagę i trzeźwość bo zaraz jeszcze się okaże, że wina Tuska.

Nieprawdopodobny pech.

Proszę nie kpić. Pomysł z zabezpieczeniem tych prześwitów nie jest wcale taki głupi. Możnaby na wiaduktach, których jest przecież tylko pewna ilość, zamontować niżej siatki metalowe..

.
2019-07-23T08:32:11 02:00, Gość:

Straszna śmierć, przypadkowa, choć powodowana szlachetnymi pobudkami. Szkoda młodego życia dobrego człowieka. A swoją drogą, czy te bariery na wiadukcie nie można było skonstruować inaczej, by zapobiec takim przypadkowym tragediom. Przecież to droga z dużym ruchem i sytuacja może się powtórzyć.

Tak mozna. Mozna też dodatkowo porozkladać poduszki na dole. Można co 10 m zainstalować skrzynki ze spadochronami. Można...

Ludzie zachowajcie powagę i trzeźwość bo zaraz jeszcze się okaże, że wina Tuska.

Nieprawdopodobny pech.

Dodaj ogłoszenie