Horoskop miesięczny na grudzień 2018. Zobacz, co mówią...

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018. Zobacz, co mówią gwiazdy. Twój najlepszy horoskop miesięczny! Sprawdź, co wydarzy się w grudniu!

  js

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Zobacz, co przepowiada Ci los!
  1/14
  przejdź do galerii

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Zobacz, co przepowiada Ci los! ©Pxhere

  Horoskop miesięczny niech będzie Twoim najlepszym przewodnikiem. Przestań obawiać się losu! Przeznaczenie nigdy nie jest złe - wszystko zależy od tego, jak sam je odczytasz i jak sam wykorzystasz podarowane Ci szanse. Horoskop miesięczny Kuriera Lubelskiego pomoże w zapanowaniu nad złymi podszeptami! Przestań słuchać tych, którzy Ci źle życzą. Horoskop miesięczny pomoże Ci rozwiać wątpliwości. Zadbaj o swoje życie - pomóż szczęściu znaleźć do Ciebie drogę!
  Zobacz galerię
  Przedstawiamy najlepszy horoskop na grudzień 2018! Nie daj się zaskoczyć złym zrządzeniom losu. Postaw na prawdę, a zwyciężysz. Czy koniec roku zapowiada się dla Ciebie szczęśliwie? Przekonaj się z naszym horoskopem miesięcznym! Dla każdego znaku zodiaku przygotowaliśmy osobny wpis.

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018 - Twój los zapisany jest w kartach  Zanim popadniesz w smutek, zanim ogłosisz klęskę lub zwycięstwo - przeczytaj horoskop. Dowiedz się, co przyszłość Ci podpowiada. Wiedza o najbliższym czasie pozwoli Ci dobrze zinterpretować to, co aktualnie dzieję się wokół Ciebie.

  W galerii przygotowaliśmy szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku. Zobacz, co w tym miesiącu przygotował Ci los!

  Zobacz galerię


  Horoskop miesięczny na grudzień 2018 dla Polski  Grudzień będzie miesiącem podsumowań dla wszystkich Polaków. Końcówka roku wywoła niepokój. Konflikt na wschodzie może się zaostrzać, co nie wpłynie pozytywnie na nastroje wśród mieszkańców Polski. Horoskop miesięczny mówi o tym, że bezpieczeństwo jako kraj uzyskamy tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy twardo stąpali po ziemi.

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018 dla świata  stary porządek ma jeszcze wiele do powiedzenia. Do niedawna mogło się wydawać, że dawnej Europy już nie będzie. Tymczasem ideały europejskie i amerykańskie mogą wrócić do łask - chociaż z całą pewnością będą w nowej odsłonie.
  [/lista]

  Co przedstawia ten woskowy cień? Twoje odpowiedzi wywróżą ci przyszłość! ZABAWA ANDRZEJKOWA

  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zależy które gwiazdy, czy te pięcio czy te sześcioramienne ?

  Ja JUS (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Nie idzie się połapać bo niby o tym samym a co innego mówią

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo