reklama

Kongres świadków Jehowy w Lublinie. Wierni spotkają się na Arenie Lublin

Piotr NowakZaktualizowano 
Ważnym punktem spotkania na Arenie Lublin będzie chrzest
Ważnym punktem spotkania na Arenie Lublin będzie chrzest archiwum
Modlitwa, sympozja, pokazy filmów i chrzest nowych wiernych. Kongres świadków Jehowy w Lublinie rozpocznie się w tym tygodniu.

Lublin będzie gospodarzem jednego z największych kongresów w 2019 r. Podobne wydarzenia odbędą się na sześciu kontynentach w ponad 200 krajach i będą na nich przemawiać osoby posługujące się przeszło 400 językami. To element ogólnoświatowej serii trzydniowych kongresów, które świadkowie Jehowy rozpoczęli w maju. W Lublinie organizatorzy spodziewają się 12,5 tys. uczestników.

- Miejscowi świadkowie Jehowy będą mieli okazję cieszyć się towarzystwem swoich współwyznawców, a mieszkańcy Lublina z radością przyjmą przybywających gości, którzy będą nocować w miejscowych hotelach i odwiedzą wiele lokalnych kawiarni, restauracji i popularnych atrakcji turystycznych - mówi Robert Warda, lokalny przedstawiciel świadków Jehowy.

Kongres odbędzie się na Arenie Lublin. Rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Wydarzenie będzie przebiegać pod hasłem „Miłość nigdy nie zawodzi!” Ważnym punktem programu będzie sobotni chrzest nowych członków. Pewne punkty wydarzenia w Lublinie będą transmitowane z większego kongresu międzynarodowego odbywającego się w Warszawie. Na ten kongres międzynarodowy przybędzie ok. 7 tys. delegatów z 35 krajów.

Na świecie jest ponad 8,5 mln świadków Jehowy.

Zgromadzenie Świadków Jehowy w Lublinie. Zobacz zdjęcia

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 49

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pozdrawiam

Zobaczcie na Youtube rozmowę pt:"Jak wygląda droga do uwolnienia duchowego Grzegorz Bacik"

We fragmencie od 19.30 s. jest podany przykład modlitwy katolików o uwolnienie nad kobietą (czynny świadek Jehowy).Ta kobieta miała tylko do katolików jedną prośbę,żeby nie modlili się za nią do Matki Bożej,ponieważ jak powiedziała Jej się boi...

B
Bb

Dlaczego promujecie w kurierze sektę?

D
Dziobak

Jezus Chrystus powiedział aby chrzcić w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego... podczas chrztu światków Jehowy nigdy nie pada to zdanie...więc jest to chrzest w imię tej korporacji a nie Jezusa Chrystusa

M
Mariusz

Miłość nigdy nie zawodzi.... oglądałem film jak ojciec świadek Jehowy wygania córkę z domu bo ta przestała być świadkiem Jehowy.. czyli jest miłość gdy dziecko zgadza się z wierzeniami rodziców ..gdy ma inne poglądy wygania się dziecko z domu..film do obejrzenia na stronie tej organizacji.

G
Gość
2019-08-06T11:22:06 02:00, E.T.:

Ja sie nie boje. Bylem S.J., poznalem ich sposob wierzenia, znam ich doktryne i sposoby manipulacji ludzmi. Odnalazlem Boga, ktorego szukalem w Kosciele Katolickim.

2019-08-06T11:31:59 02:00, Gość:

Do E T, naprawdę współczuję!

2019-08-06T14:48:05 02:00, Pawlo:

odnalazłeś Boga Sprzecznego z Biblią czyli takiego jaki tobie pasuje a Biblia.uczy czegoś innego ale nikt nikogo nie zmusza każdy ma wolną wolę

2019-08-06T14:58:41 02:00, E.T.:

To jest twoje zdanie. Nie mozesz mi wmawiac twoich przekonan, w ktore kiedys wierzylem, ale okazaly sie jedna wielka manipulacja Pismem sw. i indoktrynacja naiwnych ludzi. Nie wiesz co ja czuje, nie znasz mnie ani moich przezyc. Ale po co to pisze ...? Przeciez to wlasnie sa wasze metody. Rusz glowa, pomysl sam, to moze cos zrozumiesz?

2019-08-06T15:54:36 02:00, Gość:

gdybyś sam myślał, to nie pisałbyś takich rzeczy

Typowe świadkowskie podejście. Każdy argument odbija się jak od ściany. Zakute łby.

G
Gość
2019-08-06T13:27:49 02:00, xxxx:

Zwykła sekta piorąca ludziom mózgi. Każda religia tworzy podziały, ocenia, osądza i podjudza. Skończmy z tym średniowieczem...

2019-08-06T14:11:22 02:00, Gość:

a nasza chrześcijańska to co, jeszcze gorsza piorąca mózgi

2019-08-06T14:31:52 02:00, Gość:

Trzeba się szanować nawzajem i tyle w temacie.

2019-08-07T01:11:24 02:00, Gość:

Kosciol katolicki on to pierze mózgi ludziom i żyje z ich pieniedzy

Haha. Dobre. Popatrz sobie na broadcasting u śj. Roleksiki za tysiące dolców, prywatne samoloty, alkohol za sumę taką, że samochód nawet kupisz. Tacy święci a jak kasę z owieczek swoich doją. Świadkowie obudźcie się!

r
robb
2019-08-06T13:27:49 02:00, xxxx:

Zwykła sekta piorąca ludziom mózgi. Każda religia tworzy podziały, ocenia, osądza i podjudza. Skończmy z tym średniowieczem...

2019-08-07T01:06:19 02:00, Gość:

Bzdury i klamstwa opowiadasz

Kłamstwem to jest Kościół !!! Pedofilska mafia, biznes, orgie i brak wstydu. Przejrzyjcie na oczy ludzie bo trzepią was na każdym kroku wpajając debilizmy i mydląc oczy a sami hulają ile wlezie!! Jak dobrze że od tego odszedłem bez zatruwania sobie jedynego życia jakie mam, poświęcając na te brednie czas.

T
Tomek

Niektore tu osoby szerza nienawisc , zyjemy w wolnym kraju kazdy moze wierzyc w boga w religie , rozne sa wyznania , byłem na kongresie świadków jechowy na Legii w Warszawie , warto zobaczyć, niesamowite wydarzenie , bardzo mili serdeczni ludzie

G
Gość
2019-08-06T15:04:17 02:00, Gość:

Gonić tych sekciarzy daleko od miasta, co to za wiara?

Każdy ma prawo do wiary religii , w każdym kraju są różne wyznania , naucz się tolerancjii

G
Gość

Niektóre osoby nie szanują innych religii

G
Gość
2019-08-06T13:27:49 02:00, xxxx:

Zwykła sekta piorąca ludziom mózgi. Każda religia tworzy podziały, ocenia, osądza i podjudza. Skończmy z tym średniowieczem...

2019-08-06T14:11:22 02:00, Gość:

a nasza chrześcijańska to co, jeszcze gorsza piorąca mózgi

2019-08-06T14:31:52 02:00, Gość:

Trzeba się szanować nawzajem i tyle w temacie.

Kosciol katolicki on to pierze mózgi ludziom i żyje z ich pieniedzy

G
Gość
2019-08-06T09:15:14 02:00, Gość:

Sekta prostych ludzi (czytaj półinteligencji). Szkodzą sami sobie głównie.

Obrażasz ludzi , klamstwo

G
Gość
2019-08-06T10:18:47 02:00, F B:

z jaką radością będą ich witać,no chyba że sami należą do tej sekty....

Jakiej sekty , co Ty za głupoty piszesz, mam koleżankę która jest swiadkiem jechowy, czytanie biblii i wiara w Boga jest czymś wspanialym

G
Gość