Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 34

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis relacji na żywo z meczu piłkarskiej III ligi pomiędzy lubelskim Motorem a Wólczanką Wólka Pełkińska. Faworytem tej konfrontacji byli walczący o awans do wyższej klasy rozgrywkowej gospodarze. Żółto-biało-niebiescy mieli jednak mnóstwo problemów z dobrze dysponowanym zespołem gości.

• Koniec meczu!

Motor wygrał z Wólczanką 2:1, po dużych męczarniach. Lublinianie nadal mają szansę na awans do II ligi. Na 3 kolejki przed końcem żółto-biało-niebiescy tracą 4 punkty do prowadzącej w tabeli Resovii.

Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1 (1:1)

Bramki: Dzięgielewski 5, Cichocki 86 – Pietluch 36

Motor: Socha - Kasolik, Cichocki, Kursa, Szkatuła (56 Słotwiński), Majkowski (81 Korczakowski), Tymosiak, Zgarda (62 Burkhardt), Dzięgielewski, Kozban (56 Dusiło), Nowak (70 Rak). Trener: Piotr Zasada

Wólczanka: Smoleń - Khorolskyi, Baran, Hul (73 Flak), Lech, Walat, Wątróbski, Pietluch, Marek Gwóźdź, Wrona, Więcek. Trener: Grzegorz Sitek

Żółte kartki: Zgarda, Słotwiński

Sędziował: Marek Śliwa (Kielce)

Widzów: 2075

• Mogło być groźnie

W doliczonym czasie gry Motor marnuje świetną szansę na udaną kontrę. Dzięgielewski podawał w stronę Dusiły i Raka, ale ostatecznie piłka nie trafiła do żadnego z nich. Chwilę później Szymon Rak otrzymał żółty kartonik.

• Nerwowy finisz

Dużo walki w końcówce spotkania. W doliczonym czasie gry żółtą kartkę za faul otrzymał napastnik Motoru, Rafał Dusiło. Motor gra ambitnie i w ciągu ostatnich minut otrzymał więcej braw niż przez większość dzisiejszego meczu.

• 2:1 dla Motoru!

W 86. minucie meczu gospodarze ponownie obejmują prowadzenie. Bramkę strzela młodzieżowiec Maksymilian Cichocki, który w sobotnim meczu z Chełmianką zadebiutował w seniorskim zespole Motoru. Tym razem 18-latek dopadł do bezpańskiej piłki po wrzutce z rzutu rożnego i mocnym strzałem pod poprzeczkę wpisał się na listę strzelców.

• Bramkarz ratuje Wólczankę!

W 82. minucie meczu Dawid Dzięgielewski znalazł się sam na sam z bramkarzem rywali i nie wykorzystał szansy na drugiego gola w tym spotkaniu. Damian Smoleń popisał się bardzo dobrą interwencją i na Arenie Lublin nadal mamy remis.

• Fani coraz bardziej zniecierpliwieni

"K... mać, Motor grać!" oraz "To jest Lublin, tu się walczy!" - takie okrzyki dominują właśnie na trybunach Areny Lublin wśród niezadowolonych kibiców lubelskiej drużyny. W tym czasie niecelny strzał na bramkę Motoru oddał wprowadzony z ławki Dawid Czyrny.

• Wrócili z dalekiej podróży!

Po stracie piłki przed własną bramką Maksymiliana Cichockiego, oko w oko z Pawłem Sochą znalazł się napastnik gości, Krzysztof Pietluch. Jednak górą w tym pojedynku był bramkarz gospodarzy, który uratował Motor przed stratą bramki na 1:2.

• Znów Majkowski!

Po raz kolejny skrzydłowy Motoru strzelał na bramkę, jednak nieskutecznie. Natomiast w 73. minucie kontuzjowanego Kamila Hula zmienił w barwach Wólczanki Karol Flak.

• Groźnie Motor!

W 71. minucie kąśliwym uderzeniem z woleja z linii pola karnego popisał się Kamil Majkowski, ale strzał ten na rzut rożny wybił bramkarz Wólczanki, Damian Smoleń.

• Zmiany, zmiany, zmiany...

W 69. minucie Volodymyr Khorolskyi, a w jego miejsce na placu gry zameldował się Dawid Czyrny. 60 sekund później dochodzi do czwartej zmiany w Motorze. Tym samym, żółto-biało-niebiescy zakończą mecz z dwoma młodzieżowcami w ataku: 17-letnim Rafałem Dusiło i o kilka miesięcy starszym Szymonem Rakiem, który zmienił Konrada Nowaka.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.