Olimpia Grudziądz - GKS Bogdanka 0:0. Siódmy mecz bez wygranej

KAMB
Niemoc piłkarzy GKS Bogdanka trwa. Zawodnicy Piotra Rzepki bezbramkowo zremisowali z Olimpią Grudziądz na jej terenie i było to dla łęcznian już siódmy kolejny mecz bez zwycięstwa.

Spotkanie w Grudziądzu ułożyło się dobrze dla graczy GKS, którzy pierwszą połowę skończyli wynikiem 0:0, a gdy wyszli na murawę po przerwie zyskali przewagę jednego gracza. Za faul z boiska został bowiem wyrzucony Piotr Ruszkul. Gospodarze nie dali jednak za wygraną i ostrą grą na pograniczu faulu skutecznie wybijali łęcznian z rytmu. Ci nie potrafili natomiast stworzyć sobie żadnej stuprocentowej sytuacji i poza strzałami Veljko Nikitovicia i Jovana Ninkovicia nie zagrozili bramce Michała Wróbla.

Olimpia Grudziądz - GKS Bogdanka 0:0