Pszczółka AZS UMCS Lublin przegrała z Basketem Gdynia

Grzegorz Olkowski/ Polska Press
Skończyła się świetna passa (sześć zwycięstw z rzędu) koszykarek Pszczółki AZS UMCS. W sobotę, lublinianki w kolejnym meczu Tauron Basket Ligi, przegrały na wyjeździe z Basketem Gdynia 56:69. Podopieczne Krzysztofa Szewczyka przez 30 minut toczyły zażarty bój z gdyniankami. Niestety, ostatnia kwarta należała do miejscowych i to one mogły cieszyć się z dwóch punktów.

Basket Gdynia – Pszczółka AZS UMCS Lublin 69:56 (20:20, 14:18, 17:12, 18:6)
Basket: Skerović 11, M. Bibrzycka 13, A. Bibrzycka 16, Johnson 8, Wilson 13, Ossowska 0, Kotnis 4, Suknarowska 0, Podgórna 2, Rembiszewska 0, Jakubiuk 0, Troina 2, Johnson
Pszczółka AZS UMCS: Owczarzak 8, Szumełda-Krzycka 7, Morawiec 0, Szczepanik , Williams 9, Jujka 13, Duraj 0, Piędel 0, Player 8, Metcalf 5, Dorogobuzova 0