Sylwester Tułajew „jedynką" PiS w Lublinie w wyborach parlamentarnych. Jacek Sasin wystartuje z okręgu chełmsko - zamojskiego

Sławomir SkomraZaktualizowano 
Sylwester Tułajew i Jarosław Sasin archiwum Polska Press
Sylwester Tułajew będzie „jedynką" PiS w Lublinie w wyborach parlamentarnych. Prezes PiS przedstawił w sobotę liderów list swojej partii. Jacek Sasin wystartuje z kolei z okręgu chełmsko - zamojskiego.

Pochodzący z Lublina Sylwester Tułajew jest obecnie wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. W 2018 r. przegrał walkę o fotel prezydenta Lublina z Krzysztofem Żukiem. Wcześniej Tułajew był miejskim radnym.

Wyniki wyborów w Lublinie. Sylwester Tułajew: To była bardzo...

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że do parlamentu z naszego regionu będzie kandydował Jacek Sasin. Polityk wystartuje z okręgu nr 7 (chełmsko - zamojski). Jacek Sasin to wicepremier, w przeszłości wojewoda mazowiecki. Mandat poselski zdobył kandydując z Warszawy. Mieszka w podwarszawskich Ząbkach.

Czytaj także

Sasin ma na Lubelszczyźnie rodzinę. Angelika Konaszuk, jego szwagierka jest dyrektorem Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

Konaszuk pracuje w LUW od końca lutego 2017 roku. Otrzymała pracę bez konkursu w ramach zmian kadrowych związanych z wejściem w życie znowelizowanej ustawy o służbie cywilnej.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 57

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

всегда готов

2 pany o czysto polskich nazwiskach ........ten kaczor to ma nosa, wszędzie wsadza swoich. Na zachodzie kraju, bliżej Niemiec jakiś tam Szefernaker czy cós tak a na wschodzie Wania i Sasza

G
Gość
2019-07-13T12:21:03 02:00, BudŻet:

Zwieramy szeregi i głosujemy na Sylwestra! Uświadamiamy sąsiadów i znajomych czym grozi głosowanie na POpaprańców. Zwyciężymy!

2019-07-13T12:59:31 02:00, walczmy o swoje pieniądze:

a ja będę głosować jako emerytka, która dostaje w po 40 latach pracy 1500 zł emerytury netto na tych co mi dadzą więcej np. na tych co zlikwidują podatek od wypracowanych emerytur, nie od tych emerytur plus, bo te królice leżały do góry dupą, pieprzyły się i rozmnażały, one nie pracowały, to myśmy pracowały i wychowywały dzieci. Także precz z głupim i pisowcami, którzy traktują ludzi pracy jak parobków.

2019-07-13T17:15:40 02:00, Gość:

Proszę przypomnieć jak to Pani się dobrze żyło za poprzedników.

Mało jak parobków ale jak głupków II sortu , nie głosujemy na sprzedawczyków z PIS tylko na inteligencję z innych opcji !!

G
Gość

Matole gdzie Skomra Lubelszczyzna!

G
Gość

Lublin wolny od pis

G
Gość

Oby znowu Sylwester Tu-Poległ...

G
Gość
2019-07-13T13:29:22 02:00, Gość:

Czy można poznać rodowód tych kandydatów do 3 pokoleń wstecz ?

2019-07-13T14:20:08 02:00, Gość:

tak jak rodowód Tuska i Cimoszewicza ?

2019-07-13T17:09:14 02:00, Gość:

No a czemu nie. Cimoszewicze skąd im nogi wyrastają wiadomo. Wyobraź sobie, że bracia duchowi tego Cimoszewicza wysłali do Brukseli nie do więzienia.

2019-07-13T18:05:13 02:00, niepatriota:

A jaki jest rodowód Kaczyńskiego? Tak sobie myślę, że przeciętny obywatel PRL (tak jak Rajmund Kaczyński) w połowie lat 50 tych nie dostawał od partii mieszkania w willi na Żoliborzu, którą nota bene Kaczyński wykupił na własność w latach 90-tych za 4 tys. złotych! Dzisiaj w oświadczeniu majątkowym sam Kaczyński wycenia tą willę na 1,5 miliona. Można dobrze się urządzić w Polsce, można ale na pewno nie pracą rąk.

chloPOczku POmyliło ci sie z Jaruzelskim to on przywłaszczył sobie wille po polskich patriotach. Za to Komorowski urzadzil mu pogrzeb z wszekimi honorami.

Wart Pac pałaca a palac Paca jak to mowia

G
Gość
2019-07-13T16:55:00 02:00, Ela:

Piotr Kowalczuk ponoć dostał sraczki...

Panie Sylwester dobierz się Kowalczykowi do D.. y . 150 bilbordy które teraz ma jego spółka.... sprawdź to Pan

L
Lubelak

Kto normalny zagłosuje na Tupolewa ?!

Nie znam nikogo takiego.

G
Gość

Żmija-N znów pluje jadem. Tak ma być, ból dooopy ma być bolesny za te lata kłamstw, kolesiostwo i POniżania Lubelszczyzny

G
Gość
2019-07-13T15:43:23 02:00, Lubelak:

Ta menda Tułayew !?

Ciota nie przepracowała dnia w sowim życiu , jakim trzeba być idiotą żeby na niego zagłosować ?!

Menda na pisdzie

W
Wyborca

Ciągle ci sami. Czy PIS naprawdę nie może postawić na innych, lepszych kandydatów w Lublinie ? Pan ST został już oceniony w wyborach prezydenckich. Nawet popierający PIS głosowali na p. Żuka, bo mieli swoje zdanie o tym kandydacie. Szkoda, że nikt z władz PiS nie wyciągnął z tego wniosków.

G
Gość
2019-07-13T15:43:23 02:00, Lubelak:

Ta menda Tułayew !?

Ciota nie przepracowała dnia w sowim życiu , jakim trzeba być idiotą żeby na niego zagłosować ?!

Dokładnie tak

n
niepatriota
2019-07-13T13:29:22 02:00, Gość:

Czy można poznać rodowód tych kandydatów do 3 pokoleń wstecz ?

2019-07-13T14:20:08 02:00, Gość:

tak jak rodowód Tuska i Cimoszewicza ?

2019-07-13T17:09:14 02:00, Gość:

No a czemu nie. Cimoszewicze skąd im nogi wyrastają wiadomo. Wyobraź sobie, że bracia duchowi tego Cimoszewicza wysłali do Brukseli nie do więzienia.

A jaki jest rodowód Kaczyńskiego? Tak sobie myślę, że przeciętny obywatel PRL (tak jak Rajmund Kaczyński) w połowie lat 50 tych nie dostawał od partii mieszkania w willi na Żoliborzu, którą nota bene Kaczyński wykupił na własność w latach 90-tych za 4 tys. złotych! Dzisiaj w oświadczeniu majątkowym sam Kaczyński wycenia tą willę na 1,5 miliona. Można dobrze się urządzić w Polsce, można ale na pewno nie pracą rąk.

G
Gość
2019-07-13T13:02:11 02:00, Gość:

Czy ten proboszcz z Czechowa to jakaś rodzina bo tupolewksieza swije dzi wygląda dokładnie tak samo eoychsja z twarzy tylko włosy ma -tylko pytam ?

2019-07-13T14:21:03 02:00, Gość:

wszystko możliwe bo teraz księża jak nie swoje dzieci to rodzinę wpychają na stolki