Zarobki lubelskich prezesów. Sprawdź, ile zarabiają szefowie największych firm w regionie

Piotr NowakZaktualizowano 
Największym przedsiębiorstwem w województwie jest PGE Dystrybucja. Firma zatrudnia ponad 10,2 tys. osób i jej roczne przychody przekraczają 5,8 mld zł. Prezesem spółki od trzech lat jest Wojciech Lutek. Według informacji uzyskanych przez Fundację Wolności, w ubiegłym roku otrzymał on wynagrodzenie w wysokości 600 tys. zł brutto (nie licząc nagród i przed odliczeniem podatków), co daje ok. 50 tys. zł miesięcznie. archiwum
4360 zł brutto wynosi przeciętna pensja w województwie lubelskim. Jednak prezesi największych firm zarabiają nawet kilkanaście razy więcej. Zaglądamy do portfeli prezesów m.in. PGE Dystrybucja, Grupa Azoty „Puławy” i LW Bogdanka.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: FLESZ: Smartfony zamiast kas fiskalnych.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Rząd nam daje ochłapy, a sobie miliony, przecież to są spółki skarbu państwa. Jakby nie było takich różnic w zarobkach, to może prąd by był tańszy, no ale państwo potrzebuje kasy, szefowie spółek też, a my płaćmy.

G
Gość
2019-07-20T00:02:11 02:00, Gość:

A ile zarabia miesięcznie mamusia Sylwestra B. - mgr Teresa? Nota bene płatnik zdecydowanej większości wynagrodzenia w PIT Żuka?

2019-07-20T14:22:19 02:00, Gość:

Widzę zal tylek sciska, ze niektorzy sobie radza i wychodza ponad przecietnosc.

I to jeszcze jak radzą!

np. Sylwek B. ... może talenta odziedziczone?

https://www.wsieciprawdy.pl/utopione-miliony-pgnig-pnews-2839.html

G
Gość

PGE 6 mld zł dochodu - a portfele dalej mają za chude - dlatego prąd idzie jeszcze w góre. DOBRA ZMIANA

G
Gość
2019-07-20T00:02:11 02:00, Gość:

A ile zarabia miesięcznie mamusia Sylwestra B. - mgr Teresa? Nota bene płatnik zdecydowanej większości wynagrodzenia w PIT Żuka?

Widzę zal tylek sciska, ze niektorzy sobie radza i wychodza ponad przecietnosc.

p
prawo dla uczciwych

https://lubartow24.pl/informacje/lokalne/114039/nie-przyjeli-uchwaly-stwierdzajacej-wygasniecie-mandatu-radnej/

G
Gość
2019-07-19T20:07:53 02:00, Gość:

a my zarabiamy 2250 zł brutto miesięcznie, oto kuźwa sielanka polskich parobków, którzy siedzią cicho i eis cieszą, że mają na chleb i wodę, chory kraj

2019-07-19T22:31:47 02:00, Gość:

Trzeba było się uczyć!

2019-07-20T07:05:31 02:00, Gość:

w naszym kraju jak sie nie ma szerokich pleców i to o nauka nie pomoże

2019-07-20T09:16:15 02:00, sdse:

Pijesz do p.ministra spraw...................?

dokończ, bo ministrów mamy ci w naszym kraju w brud.Po drugie, przecież to normalne, że grą większości w naszym kraju ci przy korycie i mający dobre wynagrodzenia po to znajomości, bo sa też parobki za minimum wynagrodzenia, ponieważ ktoś musi wykonać pracę.

i
int82

Spaliłbym się ze wstydu !. Przecież ta praca nijak się nie ma do zarobków. Narodzie czy ty tego nie widzisz?.!

s
sdse
2019-07-19T20:07:53 02:00, Gość:

a my zarabiamy 2250 zł brutto miesięcznie, oto kuźwa sielanka polskich parobków, którzy siedzią cicho i eis cieszą, że mają na chleb i wodę, chory kraj

2019-07-19T22:31:47 02:00, Gość:

Trzeba było się uczyć!

2019-07-20T07:05:31 02:00, Gość:

w naszym kraju jak sie nie ma szerokich pleców i to o nauka nie pomoże

Pijesz do p.ministra spraw...................?

G
Gość
2019-07-19T20:07:53 02:00, Gość:

a my zarabiamy 2250 zł brutto miesięcznie, oto kuźwa sielanka polskich parobków, którzy siedzią cicho i eis cieszą, że mają na chleb i wodę, chory kraj

2019-07-19T22:31:47 02:00, Gość:

Trzeba było się uczyć!

w naszym kraju jak sie nie ma szerokich pleców i to o nauka nie pomoże

G
Gość

A ile zarabia miesięcznie mamusia Sylwestra B. - mgr Teresa? Nota bene płatnik zdecydowanej większości wynagrodzenia w PIT Żuka?

G
Gość
2019-07-19T20:07:53 02:00, Gość:

a my zarabiamy 2250 zł brutto miesięcznie, oto kuźwa sielanka polskich parobków, którzy siedzią cicho i eis cieszą, że mają na chleb i wodę, chory kraj

Trzeba było się uczyć!

C
Chełmianin N

A co Lubelszczyzna znaczy!!! Piotr Nowak poprawnie napisał! Kurier Lubelski niech myśli!

G
Gość

a my zarabiamy 2250 zł brutto miesięcznie, oto kuźwa sielanka polskich parobków, którzy siedzią cicho i eis cieszą, że mają na chleb i wodę, chory kraj

ż
żydkiewicz jacek

ceny umowne...

1

Widzę, że wiadomości płatne się nie opłaciły...

Dodaj ogłoszenie