Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Znamy już wyniki konkursu Menedżer Roku Województwa Lubelskiego 2022. Zobacz zdjęcia

Adrianna Romanek
Wideo
od 16 lat
Konkurs Menedżer Roku Województwa Lubelskiego 2022 rozstrzygnięty. W piątek (30 czerwca) poznaliśmy menedżerów, którzy okazali się najlepszymi z najlepszych.

Konkurs Menedżer Roku Województwa Lubelskiego 2022 rozstrzygnięty

- Warto wskazywać i pokazywać najlepszych, tak aby ci, którzy osiągają sukcesy pociągali za sobą innych. Rola menedżerów jest kluczowa i nie do przecenienia. Mamy znakomitych lubelskich menedżerów i bardzo serdecznie im gratuluję - zaznaczał podczas wydarzenia Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.

Swoje słowa uznania w kierunku do wyróżnionych podczas konkursu kierował także Lech Sprawka, wojewoda lubelski.

- Jestem pełen uznania dla trudów i zaangażowania menedżerów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie. Życzę państwu dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do założonych przez was celów - mówił Sprawka.

Menedżer to osoba, która stoi na czele przedsiębiorstwa i to od niego w dużej mierze zależy sukces firmy. To właśnie obecnym podczas wydarzenia osobom udało się ten sukces osiągnąć.

- Gratuluje i dziękuję wyróżnionym menedżerom, ponieważ to dzięki wam możemy rozwijać się jako miasto i region - podkreślał Artur Szymczyk, zastępca prezydenta Lublina.

O tym, jak ważne w budowaniu firmy są relacje międzyludzkie opowiedział Tomasz Nieśpiał, zastępca redaktora naczelnego "Kuriera Lubelskiego".

- To państwo jako menedżerowie dbacie o relacje międzyludzkie w waszych firmach. Swoją postawą udowadniacie jak ważne i potrzebne jest budowanie więzi z pracownikami, by osiągnąć sukces. Podczas wywiadu z jednym z menadżerów powiedział mi on, że kluczowe jest budowanie relacji międzyludzkich. Bez ich budowania i oglądania się na drugiego człowieka, bez rozmów z pracownikami nie byłoby go w tym miejscu, w którym jest. Właśnie te słowa przyświecały mi, kiedy razem z kapitułą konkursu analizowaliśmy państwa osiągnięcia. Życzę wam, aby ta umiejętność była rozwijana i przekładała się na osiąganie dalszych sukcesów - mówił Tomasz Nieśpiał.

Lubelscy menedżerowie ocenieni zostali w trzech kategoriach w zależności od wielkości przedsiębiorstwa.

Nagrody dla menedżerów mikro i małych przedsiębiorstw

Najlepszym menedżerem mikro i małych przedsiębiorstw został Jacek Wyszyński z Pyramid Games S.A.

- Kiedy w 2012 roku zakładaliśmy firmę dużo osób było sceptycznych. To my zauważyliśmy potencjał tego miasta i od początku wierzyliśmy w sukces naszego zespołu, który rozwijał się, rozrastał i tworzył gry, które teraz sprzedawane są na całym świecie. To zasługa ciężkiej pracy wszystkich naszych pracowników. Dziękujemy - zaznaczał Wyszyński.

Drugie miejsce w tej kategorii zajął Filip Merklejn z Head of Lublin Site Lingaro Sp. z o.o oddział Lublin, a trzecie Krzysztof Matraszek, właściciel Centrum Ogrodniczego Matraszek.

- Ta nagroda sprawiła mi radość i dała poczucie pewności, że determinacja i ciężka praca się opłaca. To nagroda także dla mojej żony i pracowników, na których zawsze mogę polegać - mówił Krzysztof Matraszek.

Nagrody dla menedżerów średnich przedsiębiorstw

Wśród średnich przedsiębiorstw kapituła wyróżniła pierwszym miejscem Piotra Mandziuka, prezesa zarządu Centro-chem Sp. z o.o Sp. k.

- Dziękujemy za przyznanie nagrody. Szczególnie miło nam, że przypada to w roku, w którym obchodzimy 25-lecie istnienia firmy - mówiła Weronika Lato, która odebrała nagrodę w imieniu Piotra Mandziuka.

Drugim miejscem wyróżniona została Dominika Adamska z firmy Technotop Sp. z o.o., trzecie miejsce wśród menedżerów średnich przedsiębiorstw zajął Jan Nagrodzki z firmy Spomasz Bełżyce S.A.

Nagrody dla menedżerów dużych przedsiębiorstw

Pierwsze miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw przypadło Kasjanowi Wyligale, prezesowi zarządu LW Bogdanka S.A.

- Dziękuje kapitule konkursu za wyróżnienie w postaci tej nagrody. Chcemy przekształcić naszą firmę tak, aby Bogdanka dalej była dumą województwa lubelskiego. Nagrodę dedykuje wszystkim pracownikom - zaznaczał Wyligała.

Drugie miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw zajął Artur Palac, dyrektor Delivery Center w Lublinie Sii Sp. z o.o., na trzecim miejscu znalazł się Jan Kidaj kierujący firmą Aliplast Sp. z o.o.

O oprawę muzyczną podczas wydarzenia zadbała wyjątkowa skrzypaczka i wokalistka Basia Kawa. Artystka zagrała na intrygującym instrumencie - pięciostrunowych i spersonalizowanych skrzypcach elektrycznych.

Celem konkursu Menedżer Roku Województwa Lubelskiego 2022 jest uhonorowanie menedżerów, którzy wykazali się, w minionym 2022 roku, największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej stabilny wzrost i rozwój. Cenieni są także przez swój zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe, działają w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji. Wykazują wrażliwość na potrzeby społeczne tj. prowadzą działalność charytatywną i wspierają lokalne inicjatywy, szeroko stosują w praktyce zasady Odpowiedzialnego Biznesu (CSR).

Dodatek Strefa Biznesu Menedżer Roku Województwa Lubelskiego będzie dostępny razem z wtorkowym wydaniem Kuriera Lubelskiego.

Zobacz naszą fotorelację z wydarzenia. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski