Piłka nożna: Lublinianka lepsza od JKS 1909 Jarosław

Piłkarze trzecioligowej Lublinianki zrobili kolejny krok do utrzymania. W sobotę, podopieczni Modesta Boguszewskiego ograli JKS 1909 Jarosław 3:2, chociaż do przerwy prowadzili już trzema golami. Po przerwie, ambitni goście strzelili dwie bramki, ale na więcej nie było ich tego dnia stać.

Miejscowi na prowadzenie wyszli w 28 minucie za sprawą Przemysława Kanarka, a za chwilę wynik podwyższył Hubert Kotowicz. Jeszcze przed przerwą Lublinianka wygrywała 3:0, a autorem trafienia był Stefan Kucharzewski.

Wydawało się, że jest już po meczu, ale innego zdania byli goście, którzy rzucili się do odrabiania strat. Najpierw Mateusza Oszusta pokonał Łukasz Tyrawski, a następnie Damian Barszczak. Na boisku zrobiło się nerwowo, ale miejscowi nie pozwoli podopiecznym Pawła Załogi na doprowadzenie do wyrównania.

Lublinianka - JKS 1909 Jarosław 3:2 (3:0)
Bramki: Kanarek 27, Kotowicz 30, Kucharzewski 41 – Tyrawski 54, Barszczak 58
Żółte kartki: Gawrylak, Kotowicz, Majewski, Kanarek