Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

REGULAMIN AKCJI ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT „Karma Wraca”

Marketing

REGULAMIN AKCJI ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT „Karma Wraca”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem i koordynatorem zbiórki dla zwierząt jest Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami PODAJ ŁAPĘ, ul. Tadeusza Kościuszki 16, 23-400 Biłgoraj, NIP 9182161310, REGON 061181497, KRS 0000382930 zwana dalej Organizatorem.
2.Uczestnikiem może być osoba fizyczna mająca pełną zdolność do czynności prawnych.
3.Uczestnictwo w zbiórce dla zwierząt jest dobrowolne i równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości. Zbiórka jest akcją charytatywną.

II. CZAS TRWANIA i MIEJSCE ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT
1.Zbiórka dla zwierząt odbędzie się podczas akcji „Karma wraca”, która będzie miała miejsce w dniu 17 grudnia 2023 r. od godziny 10:00 do godziny 14:00 w Galerii Biłgorajskiej, ul. 3-go Maja 13 , 23-400 w Biłgoraju.
2.Celem zbiórki jest zebranie datków w naturze dla zwierząt w postaci: karma mokra i sucha, żwirek dla kotów, maty higieniczne dla szczeniaków i zwierząt chorych oraz po operacjach, kuwety i łopatki do kuwet dla kotów, zabawki-myszki, piłeczki, wędki dla kotów do zabawy, miękkie legowiska i miękkie budki do spania, kocyki i koce, transportery podróżne dla kotów i psów, klatki kennel metalowe, gryzaki dla psów, szarpaki dla psów, psie przysmaki, obroże, smycze, środki przeciwko pchłom i kleszczom dla kotów i psów, szczotki do czesania, furminatory do sierści. W/w datki nie mogą być zniszczone, posiadać znacznych śladów użytkowania, muszą mieć ważny termin przydatności.
3.Zbiórka prowadzona będzie w formie datków w naturze (zbiórek rzeczowych).
4.Zbiórka prowadzona będzie na rzecz Organizatora.

III. ZASADY ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT
1.Zbiórkę prowadzić będą wolontariusze.
2.Wolontariusze za uczestnictwo w zbiórce nie pobierają żadnych opłat ani wynagrodzeń.
3.Wolontariuszem może być osoba pełnoletnia, zaś osoba niepełnoletnia powyżej 16 roku życia wyłącznie za zgodą przedstawiciela ustawowego. Osoba niepełnoletnia poniżej 16 roku może brać udział wyłącznie za zgodą przedstawiciela ustawowego oraz wyłącznie w jego obecności.
4.Każdy wolontariusz wyposażony będzie w imienny identyfikator wydany przez Organizatora zbiórki.
5.Zbiórka prowadzona będzie zgodnie z przepisami ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych z dnia 14.03.2014 roku (DZ. U. z 2020 roku, poz. 1672 ze zm.).
6.Z zebranych datków nie będą pokrywane żadne koszty zbiórki.

IV. ZASADY UCZESTNICTWA W AKCJI
1.Akcja skierowana jest do osób, które 17 grudnia 2023 r. od godziny 10:00 do godziny 14:00 w Galerii Biłgorajskiej, ul. 3-go Maja 13 , 23-400 w Biłgoraju będą uczestniczyły w akcji „Karma Wraca”.
2.Uczestnik biorąc udział w akcji, wyraża zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku w postaci redakcyjnej fotorelacji oraz wideo relacji umieszczanej na łamach Kuriera Lubelskiego, serwisów kurierlubelski.pl, naszemiasto.pl oraz na fanpage’ach Kuriera Lubelskiego, w tym fanpage’ach prowadzonych na Facebooku.
3.Warunkiem otrzymania choinki jest przekazanie Organizatorowi minimum (do wyboru): 1 koc duży, 1 kg karmy suchej lub mokrej dla psów/0,4 kg karmy suchej lub mokrej dla kotów, 1 legowisko, 1 legowisko, 1 smycz, 1 obroża, 1 obroża przeciwkleszczowa, 2 opakowania kropli przeciwkleszczowych. Inne produkty zostaną rozpatrzone indywidualnie przez Partnera podczas akcji.
4.Uczestnicy akcji zobowiązani są do przestrzegania postanowień przedmiotowego Regulaminu i stosowania się do komunikatów organizatora oraz zaleceń obsługi w zakresie właściwej organizacji wydarzenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wynikających z przedmiotowego Regulaminu.

V. ZADANIA ORGANIZATORA
1.Do zadań Organizatora należą:
a.Przeprowadzenie zbiórki;
b.Podjęcie działań w celu jej zgłoszenia zgodnie z przepisami prawa;
c.Podsumowanie zbiórki;
d.Złożenie sprawozdania ze zbiórki zgodnie z przepisami prawa.

VI. PARTNERZY ORGANIZATORA
1.Do przeprowadzenia zbiórki Organizator pozyska Patrona medialnego – podmiot, o którym mowa w pkt. 3.
2.Patron medialny włączy się w przygotowanie i przeprowadzenie akcji. Patron medialny nie nabywa statusu Organizatora ani żadnych obowiązków z tym związanych.
3.Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. KRS: 0000002408 (zwaną dalej: Patronem) jest Patronem medialnym, wspierającym i popierającym zbiórkę dla zwierząt „Karma wraca” organizowaną przez Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami PODAJ ŁAPĘ, ul. Tadeusza Kościuszki 16, 23-400 Biłgoraj, NIP 9182161310, REGON 061181497, KRS 0000382930. Polska Press jako Patron medialny akcji na łamach gazet: Kurier Lubelski oraz na łamach serwisów internetowych bilgoraj.naszemiasto.pl i kureirlubelski.pl, a także podczas prowadzonej Zbiórki będzie realizował świadczenie promocyjne dla partnerów reklamowych, którzy zgłoszą się do akcji jako Partnerzy Zbiórki “Karma Wraca”, określone w odrębnych umowach.
4.W celu zachęcenia jak największej liczby osób do przekazania darów na rzecz zwierząt w ramach zbiórki, o której mowa w pkt. 1, Polska Press jako Patron medialny wyda choinki osobom przekazującym dary na rzecz wskazanej zbiórki zgodnie z poniższymi zasadami. Wartość jednej choinki nie przekroczy kwoty wolnej od podatku 200 zł.
5.Patron medialny oświadcza, że liczba choinek jest ograniczona. Liczba choinek rozdanych w czasie akcji „Karma Wraca”, trwająca w dniu 17 grudnia 2023 r. wyniesie łącznie 60. Choinki będą wydawane do wyczerpania zapasów.
6.Patron medialny może odmówić wydania choinki w przypadku, jeżeli produkty nie będą spełniały wymogów opisanych w pkt. 8.
7.Liczba choinek jest ograniczona i wynosi 60 sztuk. Każdy Przekazujący ma prawo do otrzymania 1 choinki bez względu na ilość przekazanych darów pod warunkiem przekazania minimum, o którym mowa w pkt. 8 i pod warunkiem spełnienia wymagań, o których mowa powyżej.
8.W przypadku gdy Partner wyda wszystkie choinki będzie można oddać dary, ale bez prawa żądania choinki.
9.Nie ma możliwości zamiany choinki na inny upominek ani wymiany na ekwiwalent pieniężny.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1.Biorąc udział w akcji Uczestnik potwierdza, że akceptuje zasady zbiórki określone w Regulaminie.
2.Regulamin dostępny jest na stronie kurierlubelski.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielka akcja Lasów Państwowych : #sadzimMY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski