Sylwia Szewc - Koryszko, redaktor naczelna "Kuriera": Drodzy...

  Sylwia Szewc - Koryszko, redaktor naczelna "Kuriera": Drodzy Czytelnicy - podajcie to dalej!

  Sylwia Szewc-Koryszko, redaktor naczelna „Kuriera Lubelskiego”

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Dzisiejsza gazeta ma nadzwyczajną okładkę, ale też powód jest nadzwyczajny. Od dziś aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić „Kuriera Lubelskiego” w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza RUCH S.A. Pełną listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety, publikujemy poniżej.
  Sylwia Szewc - Koryszko, redaktor naczelna "Kuriera": Drodzy Czytelnicy - podajcie to dalej!
  Punkty sprzedaży Kuriera Lubelskiego. Sprawdź, gdzie kupisz naszą gazetę?

  Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Kuriera Lubelskiego” tworzą dla Państwa największą w województwie lubelskim gazetę codzienną. Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie. A nade wszystko - ludzi ufających sobie. Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.

  Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością naszego dziennika.
  Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę - spółki RUCH S.A. Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży.

  Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać szybko, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości.

  Zdecydowaliśmy się wycofać „Kurier Lubelski” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez RUCH S.A., a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

  W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej gazety - przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, informacje, gdzie można nas kupić. Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich zainteresowanych.

  „Kurier Lubelski” mogą Państwo wciąż kupić w około 1500 placówkach handlowych na terenie województwa lubelskiego. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej.

  Należy dodać, że najpewniejszym sposobem na codzienną lekturę „Kuriera Lubelskiego” jest prenumerata, którą można zamówić w siedzibie naszej redakcji (Krakowskie Przedmieście 10/1), jak i w placówkach Poczty Polskiej.

  Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Kurier Lubelski” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

  Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności „RUCHU”, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety.

  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o telefon do naszej redakcji: 81 440 53 58 lub mail na adres: dystrybucja.lublin@polskapress.pl.

  Redaktor naczelna Sylwia Szewc-Koryszko z zespołem „Kuriera Lubelskiego” i redaktorami naczelnymi innych dzienników Grupy Polska Press
  Komentarze (11)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pisole

  Suweren (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Jak coś zle to pisple si,e cieszą. Zakamuflowane ruskie pachołki

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nic z tego

  aga (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  waszą gazetę kupowałam nie zawsze na tygodniu ale w każdą niedzielę jak nie w kiosku "ruchu" to w sklepie spożywczym osiedlowym. Jeśli tam nie będzie to nie będę specjalnie chodzić do oddalonych...rozwiń całość

  waszą gazetę kupowałam nie zawsze na tygodniu ale w każdą niedzielę jak nie w kiosku "ruchu" to w sklepie spożywczym osiedlowym. Jeśli tam nie będzie to nie będę specjalnie chodzić do oddalonych hipermarketów czy galerii. Spadnie wam przy tym sprzedaż bo szczególnie ludzie starsi robią zakupy w sklepach osiedlowych bo nie mogą już tak dźwigać i nie będą po zakupy biegać tak daleko. Trudno nie będę kupowaćzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Derr Kurier

  Ped (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5

  Bravo Sylivie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Żadna strata

  Jożin z Bażin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 11

  Żaden problem, ta gazeta to tuba propagandowa Prezydenta miasta, żaden problem jak zniknie. Jak Prezydent przegrał w sądzie z wojewodą to nawet artykułu nie było o tym.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  KRETYN JOZIN

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Chyba jesteś pISOWSKIM KIBLEM bo tylko prymitywy i wyznawcy małego wypierdka komunistycznego mogą pisać takie bzdury ...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  gosc

  gosc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  a za to dziennik wschodni pisowski i tam jest cenzura wypowiedzi


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No

  Jon (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Dziennik Wschodni to PSL. Właściciel wodroll żona naczelnego dyrektor w urzędzie marszałkowskim

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ???

  hen (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 8

  Ty chyba zapomniałeś, że ów Prezydent Lublina został wybrany 63% głosów. Więc reszty tłumaczyć nie muszę chyba, jesteś że niekumaty i nie domyślasz się co to oznacza.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  no tak

  der (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  No tak, teraz aby uniknąć odpowiedzialności wystarczy mieć poparcie pospólstwa.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  odp.

  Kurier Lubelski

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 5

  Polecamy dokładniejszą lekturę naszego serwisu zamiast podawania nieprawdy:...rozwiń całość

  Polecamy dokładniejszą lekturę naszego serwisu zamiast podawania nieprawdy:
  https://kurierlubelski.pl/jest-decyzja-wsa-w-sprawie-mandatu-zuka-ale-to-jeszcze-nie-koniec-sprawy-bedzie-odwolanie-zdjecia-wideo/ar/13693952
  https://kurierlubelski.pl/wojewoda-czarnek-o-prezydencie-lublina-pobral-nielegalnie-cwierc-miliona-zl-zuk-odpowiada-wojewoda-ma-swoj-urok-w-wypowiedziach/ar/13696686zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ,

  Disko Polo Wiec (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  ale uważnie śledzisz zamieszczane artykuły i poruszane tematy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo