reklama

Kiedy wybory parlamentarne 2019? Jest już znana data. Prezydent złożył podpis

x-newsZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Prezydencki rzecznik Błażej Spychalski poinformował we wtorek wieczorem, że prezydent Andrzej Duda podpisał zarządzenie o przeprowadzeniu wyborów parlamentarnych 13 października.

- Pan prezydent podpisał stosowne zarządzenie odnośnie 13 października jako wyznaczenia terminu wyborów parlamentarnych - przekazał prezydencki rzecznik Błażej Spychalski.

Czytaj także

Po opublikowaniu postanowienia prezydenta o zarządzeniu wyborów w Dzienniku Ustaw, co musi nastąpić najpóźniej piątego dnia od dnia zarządzenia wyborów, formalnie ruszy kampania wyborcza.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 10

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Wybory POwinny odbyć się za POł roku. Tylko wtego oPOzycja mogła by uzgodnic kto z kim i kto na liscie

G
Gość
2019-08-07T09:33:06 02:00, Gość:

podpisał,hi hi hi hi hi hi,pierdnę

pierdzisz jak Schetyniarz

G
Gość
2019-08-07T07:07:38 02:00, Gość:

emeryci pamiętajcie, że PiS odrzucił projekt dotyczący podatku zerowego od emerytur.

2019-08-07T07:55:03 02:00, Gość:

nie zapomnijcie również o tym, że jak wygra Partia Obłąkanych to Schetyna wypłaci Wam emerytom nie tylko "13" ale "14" i być może nawet "15"!.

2019-08-07T08:55:55 02:00, gosc:

a podróże rodziny i koleżków (nawet na prywatne ranczo ) samolotem Kuchcińskiego - " ...... Marek Kuchciński latał nie tylko z rodziną. Na pokładzie m.in. Zdzisław Krasnodębski i Stanisław Piotrowicz, ............... a pieniądze dla Rydzyka - " ....... Co najmniej 214 milionów 238 tysięcy 441 złotych z publicznych pieniędzy - tyle, jak wynika z wyliczeń OKO.Press, otrzymały od początku rządów Prawa i Sprawiedliwości wszystkie podmioty związane z Tadeuszem Rydzykiem...." ................. ci baranie nie przeszkadzają. Jak rozliczasz innych to tych katolickich, chrześcijańskich ........ też. Tak Pan Bóg karze okradać uczciwych ludzi pracy.

Kuchcińskiego ? A o Tusku i wozeniu samolotem Kasinego cudnego przydupasia nie wspomnisz ? a o Borusewiczu zaPOmniałeś

G
Gość

podpisał,hi hi hi hi hi hi,pierdnę

g
gosc
2019-08-07T07:07:38 02:00, Gość:

emeryci pamiętajcie, że PiS odrzucił projekt dotyczący podatku zerowego od emerytur.

2019-08-07T07:55:03 02:00, Gość:

nie zapomnijcie również o tym, że jak wygra Partia Obłąkanych to Schetyna wypłaci Wam emerytom nie tylko "13" ale "14" i być może nawet "15"!.

a podróże rodziny i koleżków (nawet na prywatne ranczo ) samolotem Kuchcińskiego - " ...... Marek Kuchciński latał nie tylko z rodziną. Na pokładzie m.in. Zdzisław Krasnodębski i Stanisław Piotrowicz, ............... a pieniądze dla Rydzyka - " ....... Co najmniej 214 milionów 238 tysięcy 441 złotych z publicznych pieniędzy - tyle, jak wynika z wyliczeń OKO.Press, otrzymały od początku rządów Prawa i Sprawiedliwości wszystkie podmioty związane z Tadeuszem Rydzykiem...." ................. ci baranie nie przeszkadzają. Jak rozliczasz innych to tych katolickich, chrześcijańskich ........ też. Tak Pan Bóg karze okradać uczciwych ludzi pracy.

G
Gość
2019-08-07T07:07:38 02:00, Gość:

emeryci pamiętajcie, że PiS odrzucił projekt dotyczący podatku zerowego od emerytur.

2019-08-07T07:55:03 02:00, Gość:

nie zapomnijcie również o tym, że jak wygra Partia Obłąkanych to Schetyna wypłaci Wam emerytom nie tylko "13" ale "14" i być może nawet "15"!.

A jeden wuj, przynajmniej nie będę się wkurwiac że utrzmuje te jebane przeklete plusy z moich ciężko wypracowanych pieniedzy.Rozumiesz baranie

G
Gość

emeryci, ktorzy pobieraja swoją wypracowaną emeryturę pamiętajcie przy wyborach, że kolejny raz rząd potraktował dalej was jak niewolników, ponieważ dał 500 plus dla ciężko chorych ale dla tych co nie mają wiekszej emerutury jak 1600 zl brutto brutto, a taka emeryture to maja emerytury plus, które są wypłacane osobom co miały w dupie prace, to są te osoby co przeleżały całe życie do góry dupa a teraz te osoby są utrzymywane z naszych ciężko wypracowanych pieniędzy

G
Gość
2019-08-07T07:07:38 02:00, Gość:

emeryci pamiętajcie, że PiS odrzucił projekt dotyczący podatku zerowego od emerytur.

nie zapomnijcie również o tym, że jak wygra Partia Obłąkanych to Schetyna wypłaci Wam emerytom nie tylko "13" ale "14" i być może nawet "15"!.

G
Gość

emeryci głosujecie za tymi co dadzą wam 500 plus do nędznych emerytur za wieloletnią pracę, a jeżeli nie, to nikogo nie wybierajcie, tylko przekreślcie swoje karty aby nik nie mógł je fałszować

G
Gość

emeryci pamiętajcie, że PiS odrzucił projekt dotyczący podatku zerowego od emerytur.

Dodaj ogłoszenie